Požádat o kastraci

Tento formulář slouží jako žádost o kastraci, na níž se bude finančně podílet buď obec nebo zadavatel a kastrační program společně. Žádost na základě vámi vyplněných informací posoudíme a pokud ji schválíme, můžete počítat s naší podporou. Na email dostanete instrukce, jak dále postupovat. Pokud žádáte o spolupráci kastrační program, bude vám po schválení vygenerován aktivní odkaz, kam doplníte nezbytné informace k proplacení kastrace (fotky, faktura, příběh..). Na základě odeslaného formuláře se nám naskýtá možnost společnými silami docílit na katastru obce alespoň dílčích změn v problematice toulavých koček a kastrací. Mějte na paměti, že úspěch záleží především na tom, jak flexibilně budete schopni reagovat na naši zpětnou vazbu vůči vašemu případu - nezapomeňte, že právě vy jste tou hybnou silou, která může znamenat společenskou změnu, o kterou usilujeme. ⬇ Za odchyt a rekonvalescenci zodpovídá zadavatel. Pokud nejste schopni zvíře odchytit, spojte s některým z okolních spolků. Po kastraci by měla kočka zůstat v klidu, teple a pod dohledem, aby bylo zajištěno, že vše probíhá v pořádku a rána se správně hojí.

Datum


Kraj


Okres


Obec


Jméno a příjmení

Zadejte své pravé jméno. Pokud chcete zůstat v anonymitě, zaškrtněte po zadání svého jména současně i políčko ANONYM a vaše jméno uvidíme jen my.


E-mail

Zadejte váš email. Nebude nikde zvěřejněn, poslouží pouze pro naše účely.

Telefon

Zadejte váš telefon. Nebude nikde zvěřejněn, poslouží pouze pro naše účely.

Majitel kočky

Vzhledem k tomu, že nám veterináři vycházejí vstříc s cenami, tak považujeme za nezbytné vyhnout se zneužívání jejich i naší dobroty. Nelze proto uplatňovat zvýhodněné ceny na domácí kočky s majitelem, který se jen snaží najít cestu, jak ušetřit. Proto pokud veterinář odhalí podvod ze strany žadatele, je oprávněn klientovi naúčtovat doplatek v rámci běžného ceníku ordinace. Odesláním formuláře stvrzujete pravdivost vyplněných údajů a také berete na vědomí, že kočce bude udělán malý výstřižek na boltci ucha - bez značky nelze kastraci z naší strany uhradit. Vyberte z následujících možností:

Veterinář

Zvolte prosím veterináře (pokud není žádný v nabídce, vyberte nahoře prosím kraj, okres a obec)

Lokalita

Upřesněte místo nálezu (např. ulice, část obce a další detaily).

Počet koček

Uveďte, kolik koček chcete kastrovat najednou. Číslo by mělo se shodovat s počtem koček na faktuře.

Počet kocourů

Uveďte, kolik kocourů chcete kastrovat najednou. Číslo by se mělo shodovat s počtem kocourů na faktuře.

Zdravotní stav

Uveďte zdravotní stav zvířete (zvířat), alespoň zběžně - v jaké jsou kondici, viditelná poranění a další podrobnosti.

Fotka

Pokud máte fotku zvířete (zvířat), nahrajte ji sem:

Váš příběh

Zkuste nám v několika větách popsat osud koček, které chcete nechat kastrovat. Ideálně, aby v něm bylo zahrnuto, odkud se kočky vzaly, nějaké detaily o jejich historii či souvislosti z okolí a také, jak se k problematice staví obec.

Zapojení obce

Zkoušeli jste tohle téma řešit v rámci obecního úřadu? Víte, jak se místní úřad k problematice staví?

Jak jste se o projektu Obce kastrují dozvěděli?

Stručně nám napište o tom, kde jste se o naší iniciativě dozvěděli.

Zpracování osobních údajů

Zaškrtnutím pole dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních údajů v rámci nařízení GDPR.

Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů